Jermaine van Amson

Jermaine van Amson

 Jermaine van Amson

Zoon van oprichtster Regina van Amson en sinds december 2011 op parttime basis werkzaam bij Difference4you. Begonnen met 1 dag per week als financieel medewerker.
Per 1 mei overgegaan naar meer ondersteunde functie van directie assistent, gecombineerd met functie financiƫel medewerker en trajectbegeleider in opleiding.
En daardoor nu 20 uur per week werkzaam bij Difference4you.

Ik heb een breed intresseveld en ook een breed werkverleden.
Gewerkt als vakkenvuller, callcentermedewerker, hoveniers assistent, en ervaring in de administratie opgedaan als back officemedewerker en debiteurenmedewerker.
En alsof dat niet genoeg is ook nog eens beveiliger en fitnessinstructeur geweest.
Van al deze ervaringen pluk ik nu de vruchten en probeer ik deze nu ook in de praktijk te brengen door mijn werkzaamheden bij Difference4you.

Eigenlijk ben ik gewoon iemand die van alle markten wel een beetje thuis is. Een van mijn eigenschappen is dat ik altijd in ben voor een uitdaging en deze dan ook altijd met beide handen aanpak.

Vanuit mijn commerciƫle, administratieve en coachende manier van werken probeer ik op mijn manier mijn steentje bij te dragen aan Difference4you.